Juraj Fáber

- majiteľ najväčšej tanečnej školy na Slovensku Fáber dance school a Fáber dance team

- učiteľ tanca

- tréner III. triedy

- rozhodca I. triedy

- certifikovaný lektor Zumby

- svoje tanečné úspechy si vytancoval so svojou vtedajšou manželkou Janette Fáberovou

- má vytancovanú medzinárodnú trieda v latinsko-amerických tancoch a patrí medzi profesionálnych tanečníkov a triedu B v tancoch štandardných

- venuje sa všetkým vekovým kategóriám a výkonostným triedam

- výborný tréner, ktorý so svojimi zverencami dosahuje obdivuhodné výsledky

- organizátor rôznych spoločenských podujatí

- email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

- mobil: 0911218459

 

Tanečné úspechy Juraja Fábera a Janette Fáberovej od roku 1993:

http://www.dancesportinfo.net/Couple/Juraj_Faber_and_Jeanette_Faberova_1171/Results.aspx

Majstrovstvá Slovenska:

1994 – 6. miesto na MSR Prešov

1995 – 7. miesto na MSR Martin

1996 – 7. miesto na MSR Trenčín

1997 – 2. miesto na MSR Ružomberok       vicemajstri SR

1998 – 2. miesto na MSR  Žilina                  vicemajstri SR

1999 – 2. miesto na MSR  Poprad               vicemajstri SR

2000 – 2. miesto na MSR  Prešov                vicemajstri SR

2001 – 2. miesto na MSR  Poprad               vicemajstri SR

2002 – 2. miesto na MSR  Poprad               vicemajstri SR

 

Majstrovstvá sveta:

1997 – 42. miesto               Goteborg Švédsko

1998 – 39. miesto               Bremerhaven Nemecko

1999 – 25. miesto               Bern Švajčiarsko

2000 – USA - málo finančných prostriedkov

2001 – 27. miesto                Ljubljana Slovinsko

2002 – prestup k profesionálom

 

Majstrovstvá Európy:

1997 – 33. miesto               Saarbrucken Nemecko

1998 – 39. miesto               Insbruck Rakúsko

1999 – 29. miesto               Helsinki Fínsko

2000 – 26. miesto               Arhus Dánsko

2001 – 23. miesto               Varšava Poľsko

2002 – prestup k profesionálom

 

Majstrovstvá Strednej Európy:

1997 – 4. miesto                 Ústí n. Labem  ČR

1998 – 6. miesto                 Ústí n. Labem  ČR

 

Súťaže International Open:

1999 – 30. miesto (120)  Cervia open           Cervia Taliansko

1999 – 10. miesto (70)    Alassio open          Alassio Taliansko

1999 – 50. miesto (407)  GOC                       Mannheim Nemecko

1999 – 4. miesto (80)     Holland Mastres     Arnhaim Holandsko

1999 – 5. miesto (77)     Belgium open chamion.  Liege Belgicko

1999 – 2. miesto (62)     Maribor open         Maribor Slovinsko

1999 – 8. miesto (122)   GP Slovakia           Bratislava Slovensko

1999 – 8. miesto (179)   Austria open           Viedeň Rakúsko

1999 – 3. miesto (70)    Hradec open           Hradec Králové ČR

2000 – 70. miesto (430)  GOC                       Mannheim Nemecko

2000 – 2. miesto (69)   Holland Mastres        Arnhaim Holandsko

2000 – 6. miesto (93)   Belgium open chamion.Liege Belgicko

2000 – 3. miesto (39)   Maribor open            Maribor Slovinsko

2000 – 8. miesto (126) GP Slovakia              Bratislava Slovensko

2000 – 11. miesto (144)  Austria open           Viedeň Rakúsko

2000 – 5. miesto (63)    Ostrava open           Ostrava ČR

2000 – 7. miesto (?)       Izola open              Izola Slovinsko

2001 – 5. miesto (58)       Izola open            Izola Slovinsko

2001 – 4. miesto (53)   Sopot open               Sopot Poľsko

2001 – 3. miesto (62)      Ostrava open         Ostrava ČR

2001 – 5. miesto (95)      Belgium open chamion. Liege Belgicko

2001 – 7. miesto (93)      GP Slovakia           Bratislava Slovensko

2001 – 12. miesto (114)  Austria open           Viedeň Rakúsko

 

Súťaže na pozvanie:

1997 – 4. miesto Mayerhofen                 Mayerhofen Rakúsko

1997 – 4. miesto Gmund                        Gmund Rakúsko

1997 – 4. miesto Graz                            Graz Rakúsko

1998 – 1. miesto Gminy cup                  Gminy Poľsko

1998 – 2. miesto GP Cheb                     Cheb ČR

1999 – 5. miesto Dunajský pohár          Bratislava

1999 – 1. miesto o Karlovarskou rúži    Karlove Vary ČR

2000 – 4. miesto Bad Druckenheim       Bad Nemecko

2000 – 1. miesto Mikulov                       Mikulov ČR

2000 – 6. miesto Leica Camera             Wetzlar Nemecko

2001 – 4. miesto Kneip Trophy              Bad Kisingen Nemecko

2001 – 2. miesto Wiesbaden                  Wiesbaden Nemecko

 

Slovenský pohár a Česká tanečná liga:

1998 – 1. miesto veľká cena M+M             Bratislava

1998 – 1. miesto Pezinský strapec             Pezinok

1998 – 3. miesto GP Olomouc                   Olomouc

1998 – 3. miesto Tatra 98                           Kopřivnice

1998 – 2. miesto Novohradská číše            Nové Hrady

1998 – 3. miesto tanečná liga                    Olomouc

1999 – 2. miesto Nitriansky zvonček           Nitra

1999 – 3. miesto Memoriál V.Nedelikovej  Prievidza

1999 – 2. miesto Litomněřický kalich         Litomněřice

2000 – 2. miesto Šarišský pohár                 Prešov

2000 – 1. miesto SP Košice                        Košice

2000 – 1. miesto veľká cena M+M              Bratislava

2000 – 2. miesto Pezinský strapec              Pezinok

2001 – 1. miesto O cenu Holýšova              Holýšov

2001 – 1. miesto Rodan Cup                       Bratislava

2001 – 1. miesto Nitriansky zvonček           Nitra

2001 – 1. miesto veľká cena M+M               Bratislava

2002 – 1. miesto Rožňavský pohár              Rožňava

 

VÝSLEDKY  SÚŤAŽÍ  MEDZI  PROFESIONÁLMI

Alassio – Rising stars – 2. miesto / 2002 /

Alassio – Profi – 4. miesto / 2002 /

Insbruck – World masters 2002 – 15. Miesto

MČR 2002 v Trutnove – 3. miesto

Paríž - Majtrovstvá Európy 2003 – 14. miesto

Izola - 3. miesto / 2003 /

Alassio - Profi - 4. miesto  / 2003 /

Mannhaim - GOC Rising Stars - 2. miesto / 2003 /

Mannhaim - GOC Profi - 23. miesto / 2003 /

Graz - World Masters 2003 - 18. miesto

Insbruck - Majstrovstvá Sveta - 20. miesto / 2003 /

MČR 2003 - Trutnov - 1. miesto

 

Výsledky súťaží po návrate na tanečný parket 2006:

- Slovensko 1. miesto MSR Profesionálov

- Insbruck 21. miesto 2006 Word masters

- Madrid 9. miesto 2007 Majstrovsvá sveta IPDSC


Juraj a Janette

 

 

 

Let´s Dance 2

Juraj Fáber a Marta Sládečková

LET´S DANCE 2

Najúspešnejší pár


Róbert Sendrei
Miroslava Ondrejková

Vaše ohlasy

"Fáber Dance School je najväčšia tanečná škola na Slovensku."
Juraj Fáber
Banská Štiavnica 2011
bs